dwa dni w paryżu jojo moyes
Prezenty dla kobiety

Dwa dni w Paryżu Jojo Moyes – wspaniały prezent dla kobiety

Szukasz idealnego prezentu dla mamy, siostry, dziewczyny czy przyjaciółki? Najnowsza powieść Dwa dni w Paryżu Jojo Moyes to świetny pomysł na upominek dla kobiety w każdym wieku. Lekka, zabawna, wciągająca – to książka, przy której można się zrelaksować i odpocząć po ciężkim dniu!

O czym jest książka Dwa dni w Paryżu Jojo Moyes?

Czy potrafimy być spontaniczni? Jak często podejmujemy decyzje nie zastanawiając się nad ich konsekwencjami? Czy może zawsze dokładnie analizujemy wszystkie za i przeciw zanim podejmiemy ostateczną decyzję? Główna bohaterka powieści – Nill, po raz pierwszy w życiu podjęła decyzję bez zastanowienia – kupiła dwa bilety do Paryża. I ku jej ogromnemu przerażeniu, okazało się, że będzie sama w mieście zakochanych. ta szalona decyzja zmieni jej życie o 180 stopni. W końcu jest w Paryżu, mieście sztuki, magii i miłości. Być może przeżyje najpiękniejsze chwile właśnie tam? Dwa dni w Paryżu Jojo Moyes pokazuje, że warto przestać analizować i po prostu żyć chwilą! To książka o odwadze i miłości. Autorka udowadnia również, że kobiety często same tworzą sobie niepotrzebne problemy, zamiast cieszyć się każdą chwilą.

Kilka słów o autorce

Jojo Moyes to jedna z najpopularniejszych współcześnie pisarek na świecie. Spod jej pióra wychodzą powieści romantyczne dla kobiet. Najbardziej znana „Zanim się pojawiłeś” sprzedała się w liczbie ponad pół miliona egzemplarzy i doczekała się ekranizacji filmowej. Zamów najnowszą książkę Dwa dni w Paryżu Jojo Moyes i podaruj ją bliskiej Ci osobie. Na pewno się ucieszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *