W samym sercu morza Jojo Moyes
Prezenty dla kobiety

W samym sercu morza Jojo Moyes – idealna książka dla kobiet

Każda kobieta uwielbia czytać romantyczne historie i wyobrażać sobie, że to ona jest główną bohaterką i spotyka miłość swojego życia. Jeśli szukasz udanego prezentu dla kobiety – mamy, przyjaciółki, dziewczyny – koniecznie zamów książkę W samym sercu morza Jojo Moyes. To poruszająca, wciągająca i wzruszająca opowieść o prawdziwej miłości.

O czym jest książka W samym sercu morza Jojo Moyes?

W samym sercu morza Jojo Moyes to historia, która wydarzyła się naprawdę! Autorka powieści przedstawiła w niej wydarzenia inspirowane prawdziwą historią jej babci. Po wojnie, Frances wyrusza w rejs do Anglii. Okręt Victoria ma ją zabrać na drugi koniec świata, gdzie młoda dziewczyna ma zapomnieć o przeszłości i zacząć nowe życie. Na statku pełnym kobiet nie brakuje konfliktów, zazdrości i napięć. Pewnej nocy, kiedy na pokładzie jest już ciemno i pusto, Frances poznaje Henry’ego. Jest to jednocześnie najlepsza i najgorsza rzecz, jaka mogła się jej przytrafić w tym momencie. Czy sama podróż może okazać się ważniejsza niż ostateczny cel? Z jakimi wyzwaniami będą musieli się zmierzyć Frances i Henry? Jak zakończy się ich znajomość na statku?

w samym sercu morza jojo moyes to świetny pomysł na prezent dla kobiety

Kilka słów o autorce

Jojo Moyes to uwielbiana przez kobiety autorka takich bestsellerów, jak Zanim się pojawiłeś, Kiedy odszedłeś, Moje serce w dwóch światach. W samym sercu morza Jojo Moyes to najnowsza powieść pisarki, która dotąd była jeszcze niedostępna w Polsce. Jeśli zastanawiałeś się, co podarować bliskiej osobie na prezent, to chyba już nie masz wątpliwości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *