Planery na biurko
Prezenty dla kobiety,  Prezenty dla mężczyzny

Planery na biurko – idealne na prezent i nie tylko

Biuwary to niezwykle praktyczne wyposażenie każdego, kto lubi organizować i planować swoją pracę. Mimo, iż w dobie cyfryzacji wiele wiele osób wykorzystuje do tego specjalne aplikacje i urządzenia elektroniczne, to planery na biurko wciąż cieszą się dużą popularnością. Co więcej, wiele z tego typu produktów to modele różnych kolorach, wzorach, rozmiarach.

Planery na biurko dla pracowników i klientów

Standardowe planery na biurko zwykle składają się z 26 lub 56 kart. Najpopularniejszy format to A2, jednak w sprzedaży znaleźć można zarówno modele większe, jak i mniejsze. Planery na biurko często można personalizować, z czego korzysta wiele firm. Stylowy gadżet z logo idealnie sprawdza się jako dodatek na stół dla pracowników i przyjemny upominek dla klientów. Możliwe jest umieszczenie loga, bądź dowolnej personalizacji na każdej stronie planera.

Planery biurkowe świetnie sprawdzą się jako prezent dla współpracownika.

Kalendarz z indywidualnym projektem graficznym

Jedną z firm oferującą wysokiej jakości planery na biurko są Kalendarze CSK. Każda realizacja to połączenie wizji klienta z umiejętnościami grafików, którzy dbają, by każdy kalendarz był oryginalny, odznaczał się wysoką estetyką wykonania. Tego typu projekty są przygotowywane indywidualnie dla każdego klienta. Całość wykonywana jest dopiero po ostatecznej akceptacji. Jest to świetny sposób na reklamę swojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *