jak wykryć kłamstwo natalia hofman
Prezenty dla kobiety,  Prezenty dla mężczyzny,  Prezenty dla nastolatków

Jak wykryć kłamstwo Natalia Hofman – dla fanów kryminalnych zagadek i nie tylko!

Czy wiesz, że według badań każdego dnia jesteśmy okłamywani aż 200 razy! Aż ciężko w to uwierzyć, prawda? A jednak, badania nie kłamią. Jeśli chcesz dowiedzieć się, kiesy ktoś chce Cię oszukać lub interesują Cię tematy badające ludzkie zachowania, koniecznie zamów książkę Jak wykryć kłamstwo Natalia Hofman!

Kim jest Natalia Hofman?

Natalia Hofman to wybitna profilerka, uczennica najwybitniejszego na świecie specjalisty od wykrywania kłamstw – Paula Ekmana. Natalia współpracuje z policją i detektywami na całym świecie i pomaga im odnaleźć sprawców zbrodni i przestępstw. Wie, jak rozmawiać z oskarżonymi i jak rozpoznać, że w danej chwili nie mówią prawdy. Na jej szkolenia trzeba zapisywać się z wieloletnim wyprzedzeniem. Jak wykryć kłamstwo to pierwsza książka Natalii Hofman.

natalia hofman jak wykryć kłamstwo

O czym opowiada książka Jak wykryć kłamstwo Natalia Hofman?

W swojej debiutanckiej książce, Natalia Hofman opisuje techniki i sposoby, dzięki którym można rozpoznać, w którym momencie nasz rozmówca kłamie. Czy wiedziałeś, że inaczej kłamią kobiety, a inaczej mężczyźni? Czy takie z pozoru błahe rzeczy jak tatuaż mogą nam coś zdradzić o naszym rozmówcy i podpowiedzieć kiedy nie mówi nam on prawdy? Profilerka pokazuje jak zachowują się patologiczni kłamcy. Dzięki jej wskazówkom nie dasz się oszukać. To dobra książka nie tylko dla osób, które interesują się tego typu zagadnieniami, ale również dla rekruterów, którzy w swojej pracy rozmawiają codziennie z wieloma osobami. Zamów książkę Jak wykryć kłamstwo Natalia Hofman w księgarni internetowej Znak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *