jak myśleć o sobie dobrze książka
Prezenty dla kobiety,  Prezenty dla mężczyzny,  Prezenty dla nastolatków

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

Szukasz odpowiedniego prezentu dla bliskiej osoby? Jeśli osoba, którą pragniesz obdarować upominkiem, uwielbia literaturę, jej hobby to czytanie książek lub interesuje się psychologią, to koniecznie zamów dla niej książkę Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku. O czym opowiada książka? Opisujemy w tym artykule.

O czym jest książka Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku

Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku to bestsellerowa pozycja jednej z najsłynniejszych autorek ostatnich lat Stefanie Stahl. W swojej książce, pisarka podkreśla, że niska samoocena i niepewność nie są cechami, których nie można się pozbyć. To jak się będziemy czuć i czy zaakceptujemy siebie zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Akceptacja, zadowolenie z siebie i swojego życia wpływają także na nasze samopoczucie i zdrowie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne. W książce znajdziemy również receptę na to, jak myśleć o sobie dobrze i rozpocząć nowe życie bez lęków.

jak myśleć o sobie dobrze? o sztuce akceptacji i życiu bez lęku

Kilka słów o autorce

Kim jest Stefanie Stahl, autorka Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku? To słynna niemiecka psychoterapeutka, która od lat prowadzi warsztaty i terapie dotyczące samoakceptacji oraz budowania własnej wartości. Napisała kilka światowych bestsellerów, m.in. „Odkryj swoje wewnętrzne dziecko” i „Kochaj najlepiej, jak potrafisz”. Dotychczas sprzedano 1,5 miliona egzemplarzy jej książek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *