garmin striker plus 7sv
Prezenty dla kobiety,  Prezenty dla mężczyzny

Garmin Striker Plus 7SV – niezawodna echosonda wędkarska

Jeśli jesteś wędkarzem i lubisz łowić z pomocą nowatorskich dodatków to sprawdź koniecznie echosondę Garmin Striker Plus 7SV. Produkt ten wyróżnia się wysoką jakością oraz dużą ilością niezwykle przydatnych funkcji. W dzisiejszym wpisie przedstawiamy garść informacji na jego temat.

Najważniejsze informacje o Garmin Striker Plus 7SV

Garmin Striker Plus 7SV to produkt, który pozwoli Ci zobaczyć wszystko to, co dzieje się pod wodą. Echosonda ta wyświetla niezwykle czysty obraz spod łodzi, gdzie zaznaczone są występujące obiekty – ułatwia to zlokalizowanie ryb. Ekran w tym urządzeniu jest czytelny oraz cechuje się przekątną 7 cali. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań, obraz zapewnia doskonałą widoczność nawet podczas ekstremalnych warunków, czy pełnego słońca. Warto dodać, że ta echosonda od firmy Garmin posiada wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours, które pozwala na tworzenie i przechowywanie map z izobotami. Fakt ten ucieszy z pewnością wszystkich amatorów wędkarstwa!

Echosonda o doskonałych parametrach

Echosonda wędkarska Garmin Striker Plus 7SV jest sprzedawana w zestawie z przetwornikiem do wbudowanego urządzenia Garmin Chirp oraz echosondami skanującymi Chirp ClearVu i Chirp SideVu. Produkt ten posiada moduł Wi-Fi, który gwarantuje dostęp do aplikacji Active Captain. Program ten pozwala otrzymywać powiadomienia na telefon. Moduł GPS, który także zastosowano w tym urządzeniu umożliwia oznaczanie punktów oraz tworzenie nowych tras. Dzięki niemu sprawdzisz też prędkość z jaką porusza się łódź.

garmin striker plus 7sv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *