drapieżnik maureen callahan
Prezenty dla kobiety,  Prezenty dla mężczyzny,  Prezenty dla nastolatków

Drapieżnik Maureen Callahan – książka dla osób o mocnych nerwach

Interesują Cię tajniki ludzkiego umysłu? Jesteś ciekaw, co siedzi w głowie osób z różnymi zaburzeniami psychicznymi, np. seryjnych morderców? Z zapartym tchem oglądałeś serial Mindhunter na Netflixie? W takim razie, koniecznie musisz przeczytać książkę Drapieżnik Maureen Callahan. To niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę!

O czym opowiada książka Drapieżnik Maureen Callahan?

Książka Drapieżnik Maureen Callahan to prawdziwa historia opowiadająca o największym seryjnym mordercy XXI wieku. Israel Keyes, bo o nim mowa przed ponad dekadę był nieuchwytny dla FBI. Nie zostawiał żadnych śladów, każdą zbrodnię miał zaplanowaną w najdrobniejszych szczegółach, dla policji był niewidzialny i zawsze kontrolował sytuację. Z pozoru wiódł normalne życie, wzorowy pracownik, oddany ojciec. Jednak to właśnie on przez 10 lat przemierzał Stany szukając swoich ofiar. Zabijał i gwałcił kobiety i mężczyzn, starszych i młodych, oszczędzał tylko dzieci… Jak to się stało, że w końcu popełnił błąd i dał się złapać? Tego dowiesz się z książki Maureen Callahan.

drapieżnik książka

Kim jest autorka?

Maureen Callahan to dziennikarka śledcza. Zbierając materiały i potem pisząc książkę Drapieżnik, Maureen Callahan wykonała ogromną pracę. Dotarła do tajnych akt FBI, sprawdziła wiele dokumentów ze śledztwa i przeprowadziła setki rozmów z przedstawicielami organów ścigania. Wszystko po to, by poznać motywy działań mordercy. Zamów książkę Drapieżnik Maureen Callahan dla siebie bądź znajomych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *